אודות

גישור עיסקי, בוררות ותיאום הורי

אמנון רגב

מגשר עסקי מוסמך , בורר מוסמך , מתאם הורי מוסמך .
מלווה אנשים ומשפחות להעצמה כלכלית ומשפחתית .

היה חבר מועצת העיר גבעתיים בשנים – מ 2008 ועד 2013 . תיק החינוך ,דירקטור בחברה הכלכלית – יעד , תכנון ובניה , וועדת מכרזים , וועדת בכירים .
שדר רדיו וותיק כבר מעל 20 שנות שידור וכיום שדר רדיו בתחנת 103.
מנטור באקדמיה וחברות פרטיות וקרנות הון סיכון : בית הספר ליזמות הבינתחומי הרצליה – בית ספר ליזמות – אוניברסיטת תל אביב , we work קרן מראג’ לסטרטאפים/ טכנולוגיות חדשות , ליווי בתכנון אסטרטגיות מכירה ושיווק ובניין תשתית יצור / פיתוח עסקי בארץ ובעולם .

מגשר עסקי מוסמך 
מתאם הורי מוסמך באישור בית המשפט
בורר מוסמך -הפקולטה למשפטים ת”א לעסקים קטנים ומשפחתיים

ניסיון תעסוקתי

1998 – עד היום – הקמה של קבוצת רגב

הקמה של קבוצת רגב העוסקת בהשקעה בטכנולוגיות חדשות בארץ ובעולם , תוך פיתוח הזדמנויות עסקיות בארץ ובחול . החברה הינה חברה משפחתית מאז הקמתה ב 1996, שעיקר הפעילות הייתה בתחילה אספקת ציוד פסיבי (קונקטורים וכלי עבודה) לחברות הכבלים בישראל . בהמשך השקיעה החברה במיזמים טכנולוגים, באמצעות חממות טכנולוגיות בארץ. הקמת מערך של שליטה ובקרה ובנוסף פיתחה קשרים ענפים בעולם בתחום הפארמה , רכב והטכנולוגיה האלקטרונית עד היום . החברה עוסקת בפיתוח עסקי בעולם בעיקר בהודו ולצבא ולשוק האזרחי . לחברה יש 2 פטנטים ייחודיים בתחום הרכב – האחד בתחום “האפטר מרקט” והשני בתחום המנועים . מעורבת כיום בפרויקטים בתחום הקנאביס הרפואי בלוקצ’יין וסייבר . מנטור של חברת WEWORK, קרן מארג’, הבין תחומי בהרצליה בית ספר ליזמות ומנטור לבית ליזמות באוניברסיטת תל-אביב לסטרטאפים/ טכנולוגיות ליווי בתיכנון איסטרטגיות מכירה ושיווק ובניין תשתית יצור / פיתוח בארץ ובעולם .

1990 – 1998 – ערוצי זהב, מנהל רכש ולוגיסטיקה (בין המקימים).

באחריותי היה לבצע רכש עבור כל המיזם הענק של הקמת רשת הכבלים שבוצעה כמעט בכל הארץ כחברה הגדולה ביותר בתחום זה, לדוגמא : רמת גן בני ברק, ירושלים , אילת ,פתח תקווה ועוד. התפקיד כלל עבודה עם ספקים בארץ ובחול , תמיכה ברצף העבודה תוך תמיכה באספקת הציוד לקבלני העבודה בשטח ובניה ותמיכה בצוות עובדים . ובצוות התיכנון איסטרטגי של החברה .
האחריות כללה – שליטה ובקרה על תקציבי ענק במאות מיליוני דולרים תוך שליטה ובקרה על ההזמנות הרכש והגעתם למחסני החברה .
כמו כן, אחראי על כל אירועי החברה שהיו פרוסים בכל הארץ .
עבודה עם קבלני משנה הן בארץ והן בחול תוך הכנת הסכמי רכש וחוזי שרות ותמיכה עם ספקים מקומיים וספקים בחול והכנת הסכמי מסגרת.בתמיכת המחלקה המשפטית .
במסגרת הרחבת התפקיד – בצעתי את כל ארועי החברה המרכזיים , ימיי גיבוש , מחלקתיים , ארגון של נופשים שנתים ומרכזים של החברה ובינהם ארוע “המליון” מינויים של החברה .

1995- 1998 – בצוות הקמת חברת מזל”ט (התעשייה הצבאית ותדיראן)

חברת מזל”ט של התעשייה הצבאית ותדיראן, הקמת החברה מ א’ ועד ת’ כאחראי על כל נושא הרכש והלוגיסטיקה בתחום הצבאי תוך מעקב וביקורת קפדנית על ניהול המלאי ואיכות המלאי של החברה. בניה של צוות מקצועי על מנת לתת מענה רחב לכל אגפי החברה, תוך תמיכה במהלך היצור והשיווק של המזל”טים בסטנדרט צבאי .
התפקיד היה בעל אופי מקצועי תוך הקפדה ודיווח על ההוצאות הכספיות בתחום הרכש והלוגיסטיקה .
עבודה עם קבלני משנה הן בארץ והן בחול תוך הכנת הסכמי רכש וחוזי שירות ותמיכה עם ספקים מקומיים וספקים בחול והכנת הסכמי מסגרת.

שירות ציבורי

עשייה ופעילות רבת שנים בעיריית גבעתיים בכלל ובעיר בפרט, וכן יו”ר וועד הורים של 2 בתי ספר בעיר גורדון וקלעי.
1998 – 2008 – יו”ר וועד הורים עירוני כ 10 שנים .
2008 – 2013 – נבחרתי כחבר מועצה. בשנים אלו, החזקתי את תיק החינוך בעיר, התיק כלל אחריות ל4 בתי ספר תיכוניים 7 בתי בפר יסודיים כ 30 גנים .
התפקיד כלל אחריות ציבורית וקשר ישיר עם מנהלי בתי הספר גננות ועוד, תוך שילוב ההורים והפרדה בין מעורבות להתערבות, תוך עבודה משותפת וצמודה עם האגף לחינוך .
כחלק מהאחריות כחבר מועצה הייתי חלק מצוות תכנון ובניה, תיאטרון, חבר בוועדת בכירים בעיר, חבר בצוות וועדת מכרזים הן בעיר והן בחברה הכלכלית של העיר וכן חבר דירקטוריון בבית הספר תלמה ילין .
כמו כן, הקמת המיזם של “שירת הים” בהקמה של פסטיבל זה, כאשר החלק המרכזי היה שילוב של הקהילה הדתית והחילונית בעיר. מיזם זה פועל כבר בשנתו התשיעית.
חבר דרירקטוריון – גישור קהילתי .

שירות צבאי (דרגה נוכחית אל”מ)

1977 – חייל ביחידה חדשה לגמרי דאז, בתחום טילים המונחים השייכת לשריון . סיום שרות צבאי .
1982 – גיוס חוזר על מנת לעבור קורס קצינים בבה”ד 1 ועד היום בצבא הגנה לישראל .
1982 – 1988 – תפקיד מ”מ עד מ”פ במחוז חיפה בסיירת המחוז .
1988 – 2009 – מחוז מרכז, שירות בכמה תפקידים מרכזיים, וביניהם: קצין אוכלוסיה, הקמת הילמ”ר (יחידה לוגיסטית מרחבית ) במחוז מרכז , גיוס אנשי מילואים וסדירים תוך בניית הכוח והכנה לאימון הקמה 2008 . למבצע את היחידה לאתגרים של המחוז והפיקוד ותמיכה בחשיבה אסטרטגית של הפיקוד .
2009 – 2018 – פיקוד העורף הקמת המל”ן, מרכז ייחודי לוגיסטי נייד ונייח, לפיקוד העורף והילמרי”ם (בית ספר ללוגיסטיקה, ליחידות המחוז כשבעה מחוזות בכל רחבי הארץ, בהדרכה פרטנית ויחידתית למפקדי היחידות וחיילי פיקוד העורף, למענה מבצעי בשעות חירום), מתן מענה הולם תוך הכנה לאתגרים של צה”ל בבניית הכוח, הכנה ,תרגול וביצוע הפקודות של היחידות בטכנולוגיות המתקדמות בצבא (יהלום, תוכנה לוגיסטית ייחודית ומתקדמת לשליטה בבקרה), דרך קורסים נקודתיים בתחום השליטה והבקרה.
כמו כן, הכנת המל”ן למתן מענה הולם לצרכים של הפיקוד.כזרוע הביצועית והמבצעית של הפיקוד .
2018 ועד היום – קודמתי למטכ”ל ועובד עם רח”ט (ראש חטיבת הלוגיסטיקה בצבא בדרגת תת אלוף) תפקידי לסנכרן בין הפקודים למטכ”ל לצרכים המבצעיים של הצבא תוך בקרה ושליטה על תהליכים המבצעיים הן בשגרה ובחרום הכפופים למבנה האיסטרטגי של האגף בצבא .

השכלה

תעודה בניהול מערכות לוגיסטיות (370 שעות), המכללה למנהל.
לימודי תחום הקבלה, יהדות, פסיכותרפיה ועוד, אוניברסיטת תל אביב.
לימודים בתחום היהדות והקבלה (כסטודנט חוץ), אוניברסיטת בר- אילן.
טכנאי אלקטרוניקה, המכללה למנהל.
כמו כן, קורסים צבאיים רבים בנושאי תוכנות והדרכות לוגיסטיקה .איסטרטגיה פיקוד ובקרה .

גישור – הסמכה כמגשר – הגושרים לימודי תעודה
תיאום הורי – הסמכה כמתאם הורי . לימודי תעודה .
בוררות – מוסמך כברור בפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל-אביב

תקשורת
2000 – 2002 – רדיו 99.
2002 – 2003 – רדיו 106 (המכללה למנהל נתניה).
2003 – 2016 – רדיו דרום.
2010 – 2012 – פינה שבועית ברשת ב’ (יחד עם ענת דולב ז”ל).
2012 – 2014 – רדיו ירושלים.
2014 – 2016 – רדיו 102 ת”א.
2016 – היום – רדיו 103.
משדר ברדיו 103 תוכנית מאזינים בכל ו’ ב 7 בבוקר.
בכל יום א’, תוכנית אקטואליה עם ראשי עיר ב 103 מ 22:00.
2018 – היום – הכנת תשתית ארגונית ומקצועית בגבעתיים, להקמת רדיו קהילתי (בשיתוף רדיו 103).

שונות – אנתרופולוגיה :

מרצה בתחום הקבלה והבודהיזם – במוסדות ההסתדרות, ויצ”ו וגורמים פרטיים .
בנוסף, לימודי קבלה ובודהיזם באוניברסיטת תל אביב .
מרצה ומלמד בתחום – התפיסה המודרנית של ספר בראשית וספר שמות .
מלמד/חונך בהתנדבות – בבית ספר ברנר – וקלעי ב 4 שנים האחרונות .

צרו איתי קשר

השאירו לי פרטים ואצור איתכם קשר בהקדם :